Succesvolle Acties en Vooruitzichten: AVO Actiecommissie Blikt Terug en Kijkt Vooruit!

Home Nieuws Succesvolle Acties en Vooruitzichten: AVO Actiecommissie Blikt Terug en Kijkt Vooruit!

Hierbij een update vanuit de actiecommissie! We zitten inmiddels in 2025 en hebben al een aantal succesvolle acties achter de rug.

We begonnen het jaar met de Rabobankactie, waarmee AVO een prachtig bedrag van €1.286,86 heeft opgehaald. In november zijn we gestart met de kniepertjesactie. Met de hulp van veel vrijwilligers hebben we duizenden kniepertjes gebakken en verkocht. Dit heeft uiteindelijk een mooie opbrengst van ongeveer €2.000 opgeleverd! Dit bedrag wordt gebruikt als bijdrage in de reiskosten voor teams die verre uitwedstrijden spelen.

In december organiseerden we de AVO kerstbingo, die opnieuw een groot succes was. Het was niet alleen supergezellig, maar leverde ook een opbrengst van ongeveer €1.200 op!

Bij de laatste veldwedstrijd voor het zaalseizoen hebben we een gezellige bijeenkomst georganiseerd voor onze Vrienden van AVO. Naast een praatje van het bestuur, onder het genot van een drankje en wat lekkers, was er ook een verloting.

De hoofdprijs, een overnachting in B&B Enjoy Your Stee in Sleen, ging naar Karel Dokter. De bijdrage van de Vrienden van AVO wordt dit jaar gebruikt voor de aanschaf van bankjes rond het veld en interieur van de kantine.

Op dit moment zijn we alweer druk bezig met de voorbereidingen voor de plantjesactie. Hierover volgt binnenkort meer informatie!

Tot slot een update over de Poiesz-actie. AVO heeft zich ook dit jaar aangemeld, maar door een nieuwe selectieprocedure is onze vereniging helaas niet geselecteerd. Volgend jaar proberen we het natuurlijk opnieuw!

Bedankt voor jullie inzet en steun bij al deze acties. Samen maken we AVO nóg sterker!