Korfbalvereniging AVO Assen

AVO Aspiranten Selectie

AVO AVO Aspiranten Selectie

Dames

  • Britt Alting
  • Elise Nowee
  • Sophie Klootsema
  • Nynke van Slooten
  • Manon Damhuis
  • Leonie Pries
  • Kaylee Paardekooper
  • Lisa Hes
  • Roos Dokter

Heren

  • Maurice Guldenaar
  • Colin Meijeringh
  • Tom Busscher
  • Nick Terpstra
  • Twam Sijbring
  • Roban Visser
  • Elwin van der Ven
  • Niek de Mars

Staf

  • Ferdi Bouwman
  • Hoofdtrainer

  • Bas Lammerts
  • Trainer/coach

  • Rob Bartels
  • Trainer/coach

  • Riccardo Sloot
  • Trainer/coach

  • Stephan Zonderman
  • Teambegeleider

Standen

B-aspiranten Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Invicta / Frigro B112120024337119218
2DOS '46 B112100220256148108
3Unitas / Perspectief B112705141771716
4AVO B11251611175207-32
5LDODK / Rinsma Fashion B11250710176215-39
6NKC '51 B1124179162208-46
7Spirit B1122195139254-115
8Drachten / van der Wiel B11211103126226-100

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO B2651011733142
2Vitesse B164028573126
3HHV B16213546424
4DOS '46 B3600602092-72

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO B233006391425
2HHV B143016473512
3Thrianta B1410323446-12
4Elko B1300301843-25

Uitslagen

B-aspiranten Hoofdklasse A

Dag/TijdWedstrijdUitslag
12/05 12:45AVO B1 - Spirit B121 - 15
28/04 11:00Unitas / Perspectief B1 - AVO B117 - 14
21/04 12:45Invicta / Frigro B1 - AVO B130 - 13
14/04 12:45AVO B1 - Drachten / van der Wiel B119 - 11
31/03 12:45AVO B1 - LDODK / Rinsma Fashion B119 - 16
14/10 13:30AVO B1 - DOS '46 B111 - 21
07/10 11:15NKC '51 B1 - AVO B114 - 14
30/09 11:15Spirit B1 - AVO B117 - 15
23/09 13:30AVO B1 - Invicta / Frigro B113 - 28
16/09 12:00Drachten / van der Wiel B1 - AVO B109 - 11
09/09 11:00AVO B1 - Unitas / Perspectief B110 - 16
02/09 12:15LDODK / Rinsma Fashion B1 - AVO B113 - 15

Noord -Beker B-aspiranten

Dag/TijdWedstrijdUitslag
10/04 19:30AVO B1 - Invicta / Frigro B106 - 24
03/10 19:30AVO B1 - Emmeloord B115 - 06

Oefenwedstrijden

Dag/TijdWedstrijdUitslag
29/08 19:00AVO B1 - Hoogkerk B120 - 05

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 014

Dag/TijdWedstrijdUitslag
14/10 12:00AVO B2 - Vitesse B109 - 04
07/10 15:00AVO B2 - DOS '46 B329 - 05
30/09 15:15Vitesse B1 - AVO B205 - 06
23/09 11:00HHV B1 - AVO B209 - 09
16/09 12:30AVO B2 - HHV B107 - 03
09/09 13:15DOS '46 B3 - AVO B205 - 13

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024

Dag/TijdWedstrijdUitslag
24/05 19:00AVO B2 - Elko B1 -
21/04 12:00Elko B1 - AVO B204 - 17
14/04 14:00AVO B2 - HHV B107 - 06
31/03 11:00Thrianta B1 - AVO B204 - 15

Oefenwedstrijden

Dag/TijdWedstrijdUitslag
29/08 19:00AVO B2 - Hoogkerk B216 - 09

Programma / vervoer

B-aspiranten Hoofdklasse A

TijdWedstrijdLocatieVerzameltijdVervoer
26/05 12:45AVO B1 - NKC '51 B1Marsdijk, Assen11:45
02/06 12:15DOS '46 B1 - AVO B1Tussenboerslanden, Nijeveen10:30Terpstra, Guldenaar, van Slooten

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (voorjaar)

TijdWedstrijdLocatieVerzameltijdVervoer
24/05 19:00AVO B2 - Elko B1Marsdijk, Assen18:15
26/05 11:30AVO B2 - Thrianta B1Marsdijk, Assen10:45
02/06 10:00HHV B1 - AVO B2De Oosthoek, Hollandscheveld08:40Paardekooper, van Diepen, Klootsema