AVO Selectie

AVO AVO Selectie

Dames

  • Marit Smit
  • Maaike Koster
  • Karlijn Noord
  • Laura Sloot
  • Annet Regien
  • Amber Paardekooper
  • Ylona Mollenhorst
  • Sylke van Willigenbrug
  • Noa Smit
  • Lisa Mulder
  • Celine de Boer

Heren

  • Joss Abbingh
  • Leon Schoenmaker
  • Huub Nienhuis
  • Berjan Bieleveld
  • Roald Schoenmaker
  • Rob Terpstra
  • Bas Lammerts
  • Bas Klingenberg
  • Alessandro Sloot
  • Bas de Haan
  • Jesse Dokter

Staf

  • Maarten Eusterbrock
  • Hoofdtrainer

  • Harold Veldkamp
  • Hoofdtrainer

  • Reinier Meints
  • Assistent trainer

  • Emiel Klootsema
  • Trainer/statistieken

  • Daniël Zonderman
  • Verzorger

  • Jasper Landsheer
  • Fysio (SKS Fysio)

  • Harm Jan Scheepstra
  • Scheidsrechters ontvangst

Standen

Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 122004443311
2Wageningen 121103443410
3SDO | Fiable 12110345396
4Nic. 12101242402
5De Meervogels 1210123740-3
6Sparta 1210124448-4
7AVO 1200203141-10
8KVS | Groeneveld Keukens 1200203749-12

Reserve Overgangsklasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1SDO | Fiable 22110336333
2Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 21100226242
3Heerenveen 32101242348
4Unitas | Perspectief 3210124151-10
5De Meervogels 21010117170
6Sparta 2201114243-1
7AVO 2201114143-2

Uitslagen

Hoofdklasse A

Dag/TijdWedstrijdUitslag
03/12 19:30AVO 1 - De Meervogels 116 - 17
26/11 20:00Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1 - AVO 124 - 15

Reserve Overgangsklasse B

Dag/TijdWedstrijdUitslag
03/12 17:40AVO 2 - De Meervogels 217 - 17
26/11 18:05Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2 - AVO 226 - 24

Programma / vervoer

Hoofdklasse A

TijdWedstrijdLocatieVerzameltijdVervoer
10/12 17:35Sparta 1 - AVO 1Victorium, Zwolle15:44
17/12 20:40AVO 1 - Nic. 1Marsdijk, Assen19:40
14/01 19:30SDO | Fiable 1 - AVO 1De Schulenburch, Kamerikonbekend
21/01 18:40AVO 1 - Wageningen 1Marsdijk, Assen17:40
28/01 19:00KVS | Groeneveld Keukens 1 - AVO 1De Blinkerd, Scheveningenonbekend
04/02 18:40AVO 1 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 1Marsdijk, Assen17:40
11/02 19:30De Meervogels 1 - AVO 1De Veur, Zoetermeeronbekend
18/02 18:40AVO 1 - Sparta 1Marsdijk, Assen17:40
11/03 20:00Nic. 1 - AVO 1Alfa College, Groningen18:30
18/03 18:40AVO 1 - SDO | Fiable 1Marsdijk, Assen17:40
25/03 20:30Wageningen 1 - AVO 1Het Binnenveld, Wageningen17:40
01/04 18:40AVO 1 - KVS | Groeneveld Keukens 1Marsdijk, Assen17:40

Reserve Overgangsklasse B

TijdWedstrijdLocatieVerzameltijdVervoer
10/12 15:40Sparta 2 - AVO 2Victorium, Zwolle13:49
14/01 17:45SDO | Fiable 2 - AVO 2De Schulenburch, Kamerikonbekend
21/01 16:45AVO 2 - Heerenveen 3Marsdijk, Assen15:45
28/01 18:45Unitas | Perspectief 3 - AVO 2De Sypel, Harderwijk16:35
04/02 16:45AVO 2 - Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 2Marsdijk, Assen15:45
11/02 17:45De Meervogels 2 - AVO 2De Veur, Zoetermeeronbekend
18/02 16:45AVO 2 - Sparta 2Marsdijk, Assen15:45
18/03 16:45AVO 2 - SDO | Fiable 2Marsdijk, Assen15:45
25/03 17:15Heerenveen 3 - AVO 2Blauw-Wit hal, Heerenveen15:15
01/04 16:45AVO 2 - Unitas | Perspectief 3Marsdijk, Assen15:45