zaterdag 16 maart
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO B2 – DTS (S)/Harkema B1 | 6 – 10 |
AVO D2 – EKC 2000 D1 | 2 – 6 |
Hoogkerk/Nic. E1 – AVO E2 | 13 – 2 |
AVO C1 – Flamingo’s C1 | 16 – 2 |
Oerterp D1 – AVO D1 | 5 – 5 |
AVO B1 – Rood-Wit B1 | 15 – 15 |
AVO 6 – Elko 2 | 14 – 10 |
SDO (S) E1 – AVO E3 | 10 – 1 |
AVO 3 – Ritola 3 | 19 – 10 |
Zunobri C2 – AVO C2 | 15 – 4 |
AVO A1 – TOP/IAA fresh A1 | 23 – 19 |
Nic. 5 – AVO 4 | 14 – 14 |
AVO 2 – Ritola 2 | 20 – 18 |
Harich 3 – AVO 5 | 18 – 16 |
AVO 1 – Ritola 1 | 16 – 24 |
dinsdag 12 maart
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Invicta/Frigro 3 – AVO 6 | 11 – 23 |
Vitesse (Be) MW1 – AVO MW1 | 6 – 10 |
zaterdag 9 maart
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
ZKC ’19 F1 – AVO F2 | 15 – 1 |
AVO E1 – HHV E1 | 14 – 8 |
Hoogkerk/Nic. F1 – AVO F1 | 11 – 19 |
AVO C2 – Noordenveld C1 | 7 – 6 |
Stadskanaal ’74 E1 – AVO E3 | 7 – 3 |
AVO B2 – Noordenveld B1 | 7 – 9 |
AVO 4 – HHV 3 | 11 – 20 |
HHV D1 – AVO D1 | 5 – 7 |
HHV D2 – AVO D2 | 5 – 6 |
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 – AVO A1 | 16 – 15 |
Nic. 3 – AVO 3 | 13 – 20 |
Weststellingwerf B1 – AVO B1 | 12 – 18 |
KIOS (R) 1 – AVO 1 | 24 – 24 |
Nic. 2 – AVO 2 | 25 – 21 |
woensdag 6 maart
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO MW1 – Noordenveld MW1 | 22 – 12 |
zaterdag 2 maart
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E3 – Stadskanaal ’74 E1 | 14 – 2 |
OKO/BIES F1 – AVO F1 | 7 – 8 |
DOS ’46/VDK Groep E1 – AVO E1 | 6 – 7 |
Wit-Blauw/Green Organics B1 – AVO B1 | 7 – 17 |
AVO C2 – Sparta (Ze) C1 | 0 – 12 |
Noordenveld E2 – AVO E2 | 7 – 3 |
Hoogkerk/Nic. C1 – AVO C1 | 1 – 14 |
AVO 6 – OKO/BIES 4 | 18 – 18 |
Vitesse (Be) F1 – AVO F2 | 3 – 4 |
Hoogkerk/Nic. B2 – AVO B2 | 14 – 4 |
AVO 5 – Udiros/Kinea 3 | 14 – 15 |
Weststellingwerf D3 – AVO D2 | 13 – 4 |
Hoogkerk/Schelwald Optiek 3 – AVO 4 | 19 – 16 |
DOS ’46/VDK Groep A1 – AVO A1 | 25 – 15 |
Sparta (Zw) 2 – AVO 2 | 13 – 32 |
De Parabool 2 – AVO 3 | 13 – 23 |
Sparta (Zw) 1 – AVO 1 | 19 – 19 |
maandag 26 februari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO MW1 – EKC 2000 MW1 | 16 – 15 |
zaterdag 24 februari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Noveas E1 – AVO E1 | 5 – 10 |
AVO F2 – KIA F1 | 2 – 8 |
Lintjo 2 – AVO 6 | 14 – 23 |
zaterdag 10 februari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F2 – DOS ’46/VDK Groep F2 | 4 – 5 |
AVO E3 – Ritola E1 | 3 – 1 |
AVO B2 – Vitesse (Be) B1 | 7 – 5 |
AVO F1 – Ritola F2 | 8 – 12 |
AVO E2 – KVW ’22 E2 | 7 – 2 |
ZKC ’19 D1 – AVO D1 | 8 – 8 |
Sparta (Ze) C1 – AVO C2 | 12 – 2 |
AVO B1 – Sparta (Zw) B1 | 13 – 8 |
AVO D2 – Weststellingwerf D3 | 2 – 7 |
AVO 4 – KVW ’22 4 | 8 – 14 |
AVO C1 – OKO/BIES C1 | 12 – 3 |
AVO 3 – Drachten/Van der Wiel 3 | 15 – 17 |
AVO A1 – LDODK/Rinsma Modeplein A1 | 20 – 22 |
AVO 2 – Drachten/Van der Wiel 2 | 18 – 15 |
Joure 2 – AVO 5 | 15 – 15 |
AVO 1 – Drachten/Van der Wiel 1 | 17 – 14 |
woensdag 7 februari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO MW1 – DOS ’46/VDK Groep MW1 | 13 – 7 |
zaterdag 3 februari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO D1 – Noveas D1 | 4 – 5 |
Korwi F1 – AVO F1 | 2 – 35 |
Ritola C1 – AVO C1 | 10 – 8 |
AVO C2 – DOW/TFS/Wêz Handich C1 | 2 – 19 |
Noordenveld E1 – AVO E3 | 6 – 2 |
AVO 6 – KIOS (R) 3 | 13 – 12 |
KIA F1 – AVO F2 | 4 – 12 |
Elko E1 – AVO E1 | 2 – 16 |
Vitesse (Be) E1 – AVO E2 | 2 – 5 |
KZ/Keukensale.com A1 – AVO A1 | 25 – 17 |
AVO 5 – Noordenveld 2 | 8 – 20 |
Juventa B1 – AVO B1 | 9 – 7 |
Elko D1 – AVO D2 | 11 – 7 |
De Parabool 4 – AVO 4 | 11 – 13 |
De Wâlden 2 – AVO 3 | 22 – 18 |
Heerenveen 2 – AVO 2 | 24 – 16 |
Heerenveen 1 – AVO 1 | 15 – 19 |
zaterdag 27 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E3 – WSS E1 | 7 – 8 |
AVO E2 – Sparta (Ze) E1 | 8 – 7 |
AVO E1 – HHV E2 | 7 – 5 |
Harkema F1 – AVO F1 | 7 – 15 |
WSS C1 – AVO C2 | 6 – 2 |
AVO B2 – Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 | 3 – 13 |
AVO D1 – Drachten/Van der Wiel D2 | 7 – 5 |
AVO B1 – Exakwa B1 | 9 – 6 |
AVO C1 – Invicta/Frigro C1 | 11 – 4 |
AVO 4 – WSS 3 | 18 – 18 |
AVO 5 – Mid-Fryslân/ReduRisk 4 | 22 – 13 |
Heerenveen 3 – AVO 3 | 14 – 16 |
Dindoa 2 – AVO 2 | 19 – 18 |
Unitas/Perspectief A1 – AVO A1 | 25 – 18 |
Mid-Fryslân/ReduRisk 6 – AVO 6 | 22 – 17 |
Dindoa 1 – AVO 1 | 23 – 26 |
donderdag 25 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Ritola MW1 – AVO MW1 | 12 – 18 |
zaterdag 20 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F2 – HHV F2 | 3 – 9 |
AVO 6 – DOW/TFS/Wêz Handich 4 | 22 – 16 |
Korwi E1 – AVO E3 | 2 – 0 |
AVO D2 – Koru D1 | 10 – 1 |
DOS ’46/VDK Groep E2 – AVO E1 | 3 – 8 |
AVO 3 – De Granaet 2 | 24 – 11 |
AVO C2 – Ritola C2 | 3 – 3 |
AVO A1 – DVO/Transus A1 | 12 – 27 |
Invicta/Frigro B1 – AVO B2 | 7 – 7 |
Ritola F1 – AVO F1 | 13 – 12 |
AVO 2 – SCO/European Aerosols 2 | 27 – 7 |
AVO 1 – ODIK/JansenvdGrift 1 | 28 – 14 |
Mid-Fryslân/ReduRisk B1 – AVO B1 | 15 – 11 |
Olympia (T) 2 – AVO 4 | 15 – 11 |
DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2 – AVO 5 | 15 – 20 |
woensdag 17 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
SDO (S) MW1 – AVO MW1 | 8 – 18 |
dinsdag 16 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E1 – DOS ’46/VDK Groep E1 | 9 – 7 |
zaterdag 13 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E1 – Noveas E1 | 9 – 9 |
AVO E2 – Hoogkerk/Nic. E1 | 1 – 14 |
AVO D1 – Oerterp D1 | 6 – 6 |
AVO C2 – Zunobri C2 | 3 – 9 |
Flamingo’s C1 – AVO C1 | 3 – 11 |
AVO 5 – Harich 3 | 15 – 19 |
DTS (S)/Harkema B1 – AVO B2 | 15 – 5 |
EKC 2000 D1 – AVO D2 | 8 – 2 |
AVO 4 – Nic. 5 | 12 – 10 |
Rood-Wit B1 – AVO B1 | 13 – 11 |
TOP/IAA fresh A1 – AVO A1 | 24 – 11 |
Ritola 2 – AVO 2 | 12 – 25 |
Ritola 1 – AVO 1 | 19 – 28 |
Elko 2 – AVO 6 | 15 – 16 |
Ritola 3 – AVO 3 | 13 – 12 |
woensdag 10 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO MW1 – Vitesse (Be) MW1 | 16 – 14 |
zaterdag 6 januari
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Ritola F2 – AVO F1 | 4 – 9 |
zaterdag 23 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) B1 – AVO B2 | 13 – 5 |
woensdag 20 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
OKO/BIES 4 – AVO 6 | 17 – 17 |
zaterdag 16 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F1 – Hoogkerk/Nic. F1 | 21 – 0 |
AVO F2 – ZKC ’19 F1 | 0 – 16 |
AVO B1 – Weststellingwerf B1 | 15 – 11 |
AVO D1 – HHV D1 | 9 – 2 |
AVO 6 – Invicta/Frigro 3 | 17 – 12 |
AVO D2 – HHV D2 | 5 – 6 |
AVO C1 – Ritola C1 | 11 – 5 |
AVO 3 – Nic. 3 | 20 – 17 |
HHV E1 – AVO E1 | 3 – 13 |
Noordenveld C1 – AVO C2 | 5 – 4 |
Noordenveld B1 – AVO B2 | 8 – 6 |
AVO A1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 | 11 – 23 |
AVO 2 – Nic. 2 | 34 – 22 |
HHV 3 – AVO 4 | 19 – 11 |
AVO 1 – KIOS (R) 1 | 21 – 22 |
donderdag 14 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F2 – Vitesse (Be) F1 | 2 – 5 |
woensdag 13 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO 4 – Olympia (T) 2 | 13 – 9 |
dinsdag 12 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
Noordenveld MW1 – AVO MW1 | 9 – 11 |
zaterdag 9 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E3 – Noordenveld E1 | 6 – 6 |
AVO B2 – Hoogkerk/Nic. B2 | 7 – 5 |
AVO F1 – OKO/BIES F1 | 8 – 6 |
AVO E2 – Noordenveld E2 | 13 – 4 |
AVO B1 – Wit-Blauw/Green Organics B1 | 34 – 4 |
DOW/TFS/Wêz Handich C1 – AVO C2 | 17 – 0 |
AVO D2 – Elko D1 | 4 – 6 |
Weststellingwerf D6 – AVO D1 | 9 – 6 |
AVO 4 – Hoogkerk/Schelwald Optiek 3 | 10 – 12 |
AVO C1 – WSS C2 | 18 – 4 |
AVO 3 – De Parabool 2 | 16 – 14 |
AVO A1 – DOS ’46/VDK Groep A1 | 18 – 23 |
AVO 2 – Sparta (Zw) 2 | 23 – 16 |
Udiros/Kinea 3 – AVO 5 | 10 – 18 |
AVO 1 – Sparta (Zw) 1 | 22 – 11 |
zaterdag 2 december
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO D1 – ZKC ’19 D1 | 3 – 12 |
DOS ’46/VDK Groep F2 – AVO F2 | 9 – 5 |
KVW ’22 E2 – AVO E2 | 6 – 10 |
Sparta (Zw) B1 – AVO B1 | 13 – 20 |
Thrianta D1 – AVO D2 | 3 – 2 |
LDODK/Rinsma Modeplein A1 – AVO A1 | 28 – 8 |
AVO 6 – Lintjo 2 | 22 – 11 |
AVO 5 – Joure 2 | 25 – 13 |
OKO/BIES C1 – AVO C1 | 1 – 17 |
Ritola E1 – AVO E3 | 6 – 4 |
Vitesse (Be) B1 – AVO B2 | 2 – 14 |
KVW ’22 4 – AVO 4 | 15 – 14 |
Drachten/Van der Wiel 3 – AVO 3 | 20 – 21 |
Drachten/Van der Wiel 2 – AVO 2 | 14 – 23 |
Drachten/Van der Wiel 1 – AVO 1 | 12 – 17 |
zaterdag 25 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F2 – HHV F3 | 7 – 6 |
AVO E2 – Vitesse (Be) E1 | 8 – 3 |
AVO B1 – Juventa B1 | 18 – 7 |
AVO F1 – Korwi F1 | 14 – 1 |
AVO E1 – Elko E1 | 17 – 1 |
AVO E3 – SDO (S) E1 | 3 – 4 |
Noveas D1 – AVO D1 | 11 – 2 |
AVO 4 – De Parabool 4 | 7 – 20 |
WSS C2 – AVO C1 | 3 – 8 |
AVO D2 – Thrianta D1 | 0 – 12 |
AVO 3 – De Wâlden 2 | 18 – 18 |
AVO A1 – KZ/Keukensale.com A1 | 16 – 26 |
KIOS (R) 3 – AVO 6 | 17 – 18 |
AVO 2 – Heerenveen 2 | 27 – 19 |
AVO 1 – Heerenveen 1 | 28 – 27 |
Noordenveld 2 – AVO 5 | 29 – 16 |
vrijdag 24 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
DOS ’46/VDK Groep MW1 – AVO MW1 | 14 – 17 |
zaterdag 18 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO F1 – Harkema F1 | 7 – 6 |
Sparta (Ze) E1 – AVO E2 | 7 – 5 |
WSS E1 – AVO E3 | 2 – 7 |
AVO D2 – ZKC ’19 D2 | 1 – 6 |
AVO 6 – Mid-Fryslân/ReduRisk 6 | 14 – 8 |
AVO C2 – WSS C1 | 2 – 10 |
Drachten/Van der Wiel D2 – AVO D1 | 4 – 5 |
AVO 3 – Heerenveen 3 | 20 – 14 |
WSS 3 – AVO 4 | 11 – 13 |
HHV E2 – AVO E1 | 5 – 11 |
Invicta/Frigro C1 – AVO C1 | 4 – 17 |
Exakwa B1 – AVO B1 | 9 – 14 |
AVO A1 – Unitas/Perspectief A1 | 15 – 25 |
AVO 2 – Dindoa 2 | 18 – 28 |
Mid-Fryslân/ReduRisk 4 – AVO 5 | 6 – 22 |
AVO 1 – Dindoa 1 | 16 – 15 |
dinsdag 14 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
EKC 2000 MW1 – AVO MW1 | 20 – 9 |
zaterdag 11 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO E1 – DOS ’46/VDK Groep E2 | 17 – 3 |
AVO E3 – Korwi E1 | 4 – 3 |
AVO F1 – Ritola F1 | 5 – 5 |
AVO B2 – Invicta/Frigro B1 | 10 – 8 |
Koru D1 – AVO D2 | 7 – 1 |
AVO D1 – Weststellingwerf D6 | 9 – 6 |
AVO B1 – Mid-Fryslân/ReduRisk B1 | 10 – 13 |
AVO C1 – Hoogkerk/Nic. C1 | 17 – 5 |
HHV F2 – AVO F2 | 12 – 3 |
AVO 5 – DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2 | 14 – 15 |
Ritola C2 – AVO C2 | 9 – 4 |
DVO/Transus A1 – AVO A1 | 27 – 21 |
De Granaet 2 – AVO 3 | 15 – 24 |
DOW/TFS/Wêz Handich 4 – AVO 6 | 5 – 16 |
SCO/European Aerosols 2 – AVO 2 | 23 – 25 |
ODIK/JansenvdGrift 1 – AVO 1 | 21 – 32 |
woensdag 8 november
Wedstrijd | Uitslag |
---|---|
AVO MW1 – Ritola MW1 | 10 – 6 |