zaterdag 11 mei
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
10:00 | AVO E1 – DOS ’46/VDK Groep E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO D2 – Zunobri D1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO B2 – DWA/Argo B1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | Nic./Hoogkerk F1 – AVO F2 | Sportpark De Wijert GRONINGEN |
09:05 | R. (Rixt) IJbema |
10:30 | ROG C1 – AVO C2 | Sportpark Noorddijk GRONINGEN |
09:15 | |
11:00 | AVO E2 – KVW ’22 E2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | AVO D1 – Noveas D1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | Rood-Wit C1 – AVO C1 | Sportpark Erica Terpstra WEZEP |
09:15 | |
11:00 | De Parabool 3 – AVO 5 | ACLO sportcentrum Paddepoel GRONINGEN |
I (Iain) Kluin | |
11:10 | Heerenveen B1 – AVO B1 | Heerenveen HEERENVEEN |
09:20 | J. (Jornt) Hiemstra |
11:15 | AVO A1 – CSL A1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
R. (Renzo) Turk | |
11:15 | Noordenveld E1 – AVO E3 | Sportcomplex Roden RODEN |
10:15 | |
12:35 | AVO 4 – Elko 2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
M G (Marinus) Bakker | |
13:45 | WSS E1 – AVO E4 | M.J. Wageman Sportpark OUDE PEKELA |
12:35 | |
14:00 | De Wâlden 2 – AVO 2 | Sportcomplex Kaetsjemouilân OENTSJERK |
A. (Auke) Wiering | |
14:00 | Rood-Wit 2 – AVO 3 | Sportpark Erica Terpstra WEZEP |
||
15:30 | Drachten/Van der Wiel 1 – AVO 1 | Sportcomplex Sportlaan DRACHTEN |
A. (Arthur) van der Griend |
dinsdag 14 mei
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
20:00 | Mid-Fryslân/ReduRisk 1 – AVO 1 | Reduzum REDUZUM |
R (Roelof) de Vries |
vrijdag 17 mei
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
18:15 | SDO (S) E1 – AVO E3 | Sportpark Schoonoord SCHOONOORD |
10:10 | |
20:00 | DTS (S)/Harkema MW2 – AVO MW1 | Sportpark Woudlust SURHUIZUM |
R (Rene) de Boer |
zaterdag 25 mei
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
09:15 | KVW ’22 E2 – AVO E2 | Sportpark Rodenburg LEEK |
08:10 | M (Madelon) Keun |
09:15 | Zunobri D1 – AVO D2 | Sportcomplex Zuidhorn ZUIDHORN |
08:05 | T C (Tjeerd) de Jong |
10:00 | AVO F2 – Nic./Hoogkerk F1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO E3 – Noordenveld E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO C2 – ROG C1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | AVO F1 – Ritola F1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | AVO E4 – WSS E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | AVO C1 – Rood-Wit C1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | Noveas D1 – AVO D1 | Sportpark Nieuwe Gagels STEENWIJK |
09:35 | |
11:00 | DWA/Argo B1 – AVO B2 | Kunstgrasveld, Winsum WINSUM GN |
09:35 | A. (André) Pettinga |
11:00 | CSL A1 – AVO A1 | Sportcomplex Britsenburgh BRITSUM |
08:50 | |
12:00 | AVO B1 – Heerenveen B1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
12:00 | AVO 5 – De Parabool 3 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
12:15 | DOS ’46/VDK Groep E1 – AVO E1 | Tussenboerslanden (Nijeveen) NIJEVEEN |
11:00 | |
13:20 | AVO 3 – Rood-Wit 2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
13:30 | Elko 2 – AVO 4 | Sportpark Elim ELIM |
||
14:45 | AVO 2 – De Wâlden 2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
16:10 | AVO 1 – Drachten/Van der Wiel 1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
donderdag 30 mei
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
19:30 | LDODK/Rinsma Modeplein A1 – AVO A1 | Sportpark Kortezwaag GORREDIJK |
M (Mark) van Veen | |
20:15 | ROG/DWA/Argo MW2 – AVO MW1 | Sportpark Noorddijk GRONINGEN |
zaterdag 1 juni
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
10:00 | AVO F1 – DOS ’46/VDK Groep F1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO E1 – HHV E2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | AVO D2 – Vitesse (Be) D1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:00 | Korwi F1 – AVO F2 | Sportpark St. Vitusholt WINSCHOTEN |
08:45 | |
10:20 | KVW ’22 C1 – AVO C2 | Sportpark Rodenburg LEEK |
08:55 | Afgeschermd |
11:00 | AVO E2 – Nic./Hoogkerk E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | AVO D1 – ZKC ’19 D1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:00 | Ritola E1 – AVO E3 | Sportcomplex De Zwet ZUIDLAREN |
10:05 | J. (Julia) Wolthuizen |
11:00 | Sparta (Zw) B1 – AVO B1 | Stadshagen ZWOLLE |
09:15 | |
11:10 | Korwi E1 – AVO E4 | Sportpark St. Vitusholt WINSCHOTEN |
09:55 | |
12:00 | AVO 4 – De Parabool 4 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
12:00 | Reehorst ’45 C1 – AVO C1 | Sportcomplex ‘t Schuttersveld EDE GLD |
09:25 | |
12:50 | KVW ’22 4 – AVO 5 | Sportpark Rodenburg LEEK |
||
14:00 | Vitesse (Be) B1 – AVO B2 | Op Dreef BEILEN |
13:00 | |
14:00 | De Pein 2 – AVO 3 | Sportpark Douwe-Kamp OPEINDE |
||
15:00 | DOS ’46/VDK Groep A1 – AVO A1 | Tussenboerslanden (Nijeveen) NIJEVEEN |
13:15 | |
15:00 | Noordenveld 1 – AVO 1 | Sportcomplex Roden RODEN |
||
16:30 | Nic. 2 – AVO 2 | Sportpark De Wijert GRONINGEN |
woensdag 5 juni
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
20:00 | AVO MW1 – Nic./Hoogkerk MW1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
zaterdag 8 juni
Tijd | Wedstrijd | Accommodatie | Vertrek | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
10:10 | AVO E4 – Stadskanaal ’74 E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:15 | AVO F2 – Ritola F2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:15 | AVO C2 – Noordenveld C1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
10:55 | HHV F1 – AVO F1 | Sportpark De Oosthoek HOLLANDSCHEVELD |
09:45 | I. (Isan) Strijker |
11:00 | Sparta (Ze) E1 – AVO E2 | Sportpark Molenweg ZEVENHUIZEN GN |
09:55 | R. (Rubin) Koopman |
11:00 | WSS D1 – AVO D2 | M.J. Wageman Sportpark OUDE PEKELA |
09:50 | |
11:10 | AVO E3 – SDO (S) E1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:15 | AVO B1 – Mid-Fryslân/ReduRisk B1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:30 | AVO C1 – KVZ C1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
11:30 | Noveas E1 – AVO E1 | Sportpark Nieuwe Gagels STEENWIJK |
10:05 | |
12:30 | AVO B2 – Oerterp B2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
12:30 | AVO A1 – LDODK/Rinsma Modeplein A1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
12:30 | AVO 5 – Hoogkerk/Schelwald Optiek 3 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
13:00 | DOS ’46/VDK Groep D1 – AVO D1 | Tussenboerslanden (Nijeveen) NIJEVEEN |
11:45 | |
13:55 | AVO 3 – HHV 2 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
15:20 | AVO 2 – DOS ’46/VDK Groep 3 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |
||
15:30 | DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2 – AVO 4 | Sportpark Oosterwolde OOSTERWOLDE |
||
16:45 | AVO 1 – Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) 1 | Sportcomplex Marsdijk ASSEN |