Standen

Overgangsklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Nic. 1109011821414965
2De Meeuwen 1107121517815127
3Ritola 11061313176187-11
4AVO 11032581571561
5Sparta 1103167146162-16
6NKC '51 1102357144165-21
7Drachten | van der Wiel 1103076137150-13
8OWK 1103076134166-32

KNKV Reserve 1e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO 2109101921112982
2NKC '51 2106221416313825
3Amicitia 210604121341322
4Ritola 21050510150158-8
5De Wâlden 2104159151163-12
6OWK 2102266143152-9
7De Parabool 2103076129163-34
8ROG 2102084131177-46

KNKV Reserve 1e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Groen Geel | IJskoud de Beste 397111514611630
2KZ | Thermo4U 37700141588870
3SCO | Motip Dupli 386021214811038
4Drachten | van der Wiel 394149151160-9
5Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 382155105124-19
6Heerenveen 281072107133-26
7AVO 390181112196-84
8AW.DTV 300000000

KNKV Reserve 3e klasse E

TeamWEDWGVP+-+/-
1Noordenveld 2108111715311241
2SIOS 2106401614711433
3Udiros 2106041213210230
4DWA / Argo 21060412123138-15
5Rodenburg 2931571351296
6AVO 492165103146-43
7DTG 2101365129138-9
8Oerterp / VKC | AROB antennebouw 2802625194-43

KNKV Reserve 4e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Dow / Wez Handich 6861113906525
2ROG 48602121358649
3AVO 57511111287157
4Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. 57403896105-9
5Club Brothers 2730469095-5
6De Pein 39207482130-48
7De Parabool 58008059128-69
8OKO | Bies 400000000

Breedtekorfbal Senioren Zondag poule 002 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO 66600121064462
2Wees Kwiek 1650110756114
3HHCombi 16222655550
4Vitesse 2621355067-17
5Club Brothers 4620445273-21
6Korwi 2611435464-10
7WSS 4610525785-28

Midweek poule 002 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1SDO MW164119765719
2AVO MW163218744727
3Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. MW2620447398-25
4Ritola MW1611437596-21

Midweek poule 001 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola MW122004271611
2Vitesse MW111002241113
3Thrianta MW100000000
4HHV MW100000000
5ROG / DWA MW2100101113-2
6AVO MW110010514-9
7SDO MW1100101124-13

A-junioren Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1KZ | Thermo4U A1119111920514659
2DOS '46 A1118031620817731
3DVO | Accountor A1107121520114556
4LDODK | Rinsma Fashion A110505101621566
5Dalto | Klaverblad Verzekeringen A11041591641613
6AW.DTV A1103167146176-30
7AVO A1102084135211-76
8Tempo A1100282133182-49

A-junioren 1e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1Heerenveen A11010002021889129
2CSL A1107031418211864
3Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A18602121388652
4De Wâlden A11060412110155-45
5OKO | Bies A1104068113148-35
6LDODK | Rinsma Fashion A2103076104154-50
7SIOS A19108286139-53
8AVO A29108296158-62

Breedtekorfbal Junioren poule 002 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Noordenveld A26600121184969
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A463127936231
3Ritola A1621356364-1
4AVO A36006024123-99

Breedtekorfbal Junioren poule 004 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Zunobri A100000000
2NKC A100000000
3Donkerbroek / VZK A200000000
4AVO A300000000

B-aspiranten Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1LDODK | Rinsma Fashion B19801161679869
2Heerenveen B198011615510451
3Unitas | Perspectief B197021416712245
4DOS '46 B1950410138148-10
5De Meeuwen B19315713011119
6AVO B19126489120-31
7DOS Kampen | Veltman B19117387161-74
8Amicitia B19108288157-69

C-aspiranten 1e klasse A (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Rood-Wit C164119503911
2AVO C16222643349
3Sparta C16303647452
4Juventa C1611432850-22

C-aspiranten 1e klasse A (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Rood-Wit C111002734
2Sparta C100000000
3AVO C100000000
4DOS Kampen | Veltman C11001037-4

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Rodenburg / OWK C1660012802060
2AVO C26303649436
3Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. C2630363651-15
4Noordenveld C1600602475-51

Breedtekorfbal C4-aspiranten poule 01 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Samen Een C100000000
2ROG C100000000
3NQL C100000000
4Heerenveen C300000000
5AVO C200000000

Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Drachten | van der Wiel D16600121061888
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. D16312750428
3Ritola D1621353266-34
4AVO D1600601274-62

Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola D12200422913
2AVO D121012251213
3Boelenslaan / It Fean D1210121014-4
4Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. D2200201133-22

E-pupillen poule 001 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO E1660012732053
2Sparta E163127614417
3Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. E1621354657-11
4Noordenveld E160060867-59

E-pupillen poule 003 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO E2550010501139
2Ritola E264028453213
3Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. E2510421144-33
4DWA / Argo E1610521635-19

E-pupillen poule 001 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Rodenburg E11100211101
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. E11010112120
3Sparta E1201112223-1
4AVO E100000000

E-pupillen poule 002 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO E2220041284
2It Fean / Boelenslaan E13201422175
3Noordenveld E211002945
4Noordenveld E111002835
5Wees Kwiek / NKC E11001038-5
6Sparta E2200201114-3
7DWA / Argo E120020516-11

F-pupillen poule 001 (najaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Rodenburg F1660012862858
2AVO F163127684325
3Sparta F1621355568-13
4SCO | Motip Dupli F160060878-70

F-pupillen poule 002 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1Korwi F11100216133
2Noordenveld F110101660
3Sparta F1201111922-3
4AVO F200000000

F-pupillen poule 003 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1SDO F100000000
2Elko F100000000
3EKC 2000 F100000000
4AVO F300000000

F-pupillen poule 012 (voorjaar)

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO F100000000
2Noveas F100000000
3HHV F100000000
4DOS '46 F100000000