Korfbalvereniging AVO Assen

Standen

Overgangsklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1OWK 133006816813
2Heerenveen 132014977324
3Amicitia 13111376715
4Sparta 1311137983-4
5AVO 1311138287-5
6De Hoeve 1310228284-2
7AKC 1302127886-8
8Nic. / Alfa-college 1301217699-23

KNKV Reserve 1e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Nic. / Alfa-college 333006735023
2Amicitia 233006715516
3AVO 232014786612
4Heerenveen 23201461601
5Sparta 231022715417
6De Hoeve 2301215573-18
7Hoogkerk 2301214280-38
8ROG 2300305366-13

KNKV Reserve 2e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1ZKC '19 33201455514
2Ritola 23201456542
3Wez Handich / Dow 22101242384
4Nic. / Alfa-college 42101233321
5AVO 3210123233-1
6Quick '21 2310224751-4
7Hoogkerk 3310224652-6

KNKV Reserve 3e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1OKO / Bies 333006564313
2SIOS 23201466588
3TFS 22101231310
4AVO 4210123643-7
5Wez Handich / Dow 43102258535
6Kinea 2201112736-9
7Rodenburg 2301214555-10

KNKV Reserve 4e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1WSS 333006683335
2Vitesse 23201445387
3Dio 23201446460
4De Pein 23102244440
5KIOS 3310224956-7
6ZKC '19 4310224855-7
7AVO 5310224252-10
8Leeuwarden 2310223149-18

Midweek poule 002

TeamWEDWGVP+-+/-
1DWA / Argo MW12200432257
2OKO / Bies MW11100214104
3AVO MW22101223230
4DTS MW1210123032-2
5Ritola MW1201112931-2
6Nic. / Alfa-college MW1201113134-3
7Noordenveld MW110010913-4

Midweek poule 005

TeamWEDWGVP+-+/-
1LDODK / Rinsma Fashion MW12200435269
2TFS MW12200418117
3Flamingo's MW12101230273
4AVO MW12101236360
5Altijd Kwiek MW2310222738-11
6Drachten / van der Wiel MW11001067-1
7Joure MW1200201421-7

A-junioren Hoofdklasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1DOS '46 A133006996435
2DVO / Accountor A133006705713
3Dalto / Klaverblad Verzekeringen A13300668626
4AVO A1310226769-2
5SKF A1310226271-9
6Unitas / Perspectief A1310226983-14
7LDODK / Rinsma Fashion A1300306173-12
8Oranje Wit A1300306481-17

A-junioren Overgangsklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1De Meeuwen A133006755817
2DVO / Accountor A222004522725
3Wageningen A1210124951-2
4AVO A2210123137-6
5OVVO / De Kroon A13102265632
6DOS '46 A23102265650
7Drachten / van der Wiel A1300303773-36

A-junioren 2e klasse B

TeamWEDWGVP+-+/-
1Ritola A133006793841
2Heerenveen A133006492920
3SIOS A132014615011
4AVO A33201435323
5Hoogkerk / Nic. A2310224858-10
6Udiros A1310223160-29
7Rodenburg / Sparta A1300303045-15
8Drachten / van der Wiel A2300302849-21

Breedtekorfbal Junioren poule 011

TeamWEDWGVP+-+/-
1SDO A13300649436
2De Pein A122004341321
3Stadskanaal '74 A13111352484
4TFS A12101228217
5DWA / Argo A11010114140
6OKO / Bies A2200201933-14
7AVO A4300302650-24

B-aspiranten Hoofdklasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1DOS '46 B1440081125458
2Wageningen B143016816417
3De Meeuwen B143016796811
4Unitas / Perspectief B14301680764
5LDODK / Rinsma Fashion B1410326275-13
6AVO B1410326080-20
7DOS Kampen / Veltman B1410325781-24
8Fiducia B14004073106-33

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 016

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO B23300641932
2Noordenveld B133006401426
3Donkerbroek / VZK B13201434304
4De Granaet B23102223221
5ROG B1200201530-15
6Drachten / van der Wiel B220020931-22
7Rodenburg / OWK B220020531-26

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 048

TeamWEDWGVP+-+/-
1Stadskanaal '74 B122004261511
2SDO B13201423194
3EKC 2000 B23201426251
4AVO B3110021055
5Vitesse B1210121192
6HHV B2200201221-9
7Hoogkerk / Nic. B4300301630-14

C-aspiranten 1e klasse A

TeamWEDWGVP+-+/-
1CSL C133006812457
2Amicitia C133006421824
3DOS '46 C12101232320
4Sparta C121012921-12
5Juventa C1310223850-12
6AVO C1200201418-4
7SIOS C1300301669-53

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 015

TeamWEDWGVP+-+/-
1DWA / Argo C133006631845
2Ritola C13201427225
3Nic. / Alfa-college C2320142940-11
4Hoogkerk / Nic. C32101228235
5WSS C1210121420-6
6Vitesse C120020633-27
7AVO C2300301324-11

Breedtekorfbal C-aspiranten poule -01

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO C333006431825
2HHCombi C13201432257
3Des C1310222737-10
4Samen Een C110010711-4
5KIA / Vefo C120020826-18

Breedtekorfbal D-pupillen poule 019

TeamWEDWGVP+-+/-
1DOS '46 D133006341123
2Leonidas D12200429920
3Nic. / Alfa-college D12101225232
4SDO D12020218180
5Thrianta D1310222037-17
6Ritola D1301212537-12
7AVO D1301211632-16

Breedtekorfbal D-pupillen poule 044

TeamWEDWGVP+-+/-
1VZK / Donkerbroek D132014342014
2Elko D111002422
3Ritola D22101221147
4Hoogkerk D12101222193
5ZKC '19 D12101212120
6Roda '70 D100000000
7AVO D220020127-26

E-pupillen poule 027

TeamWEDWGVP+-+/-
1Des E133006461135
2EKC 2000 E133006301713
3AVO E12101224177
4DWA / Argo E1210121923-4
5Hoogkerk / Nic. E2310222731-4
6WSS E1200201636-20
7Korwi E130030633-27

E-pupillen poule 080

TeamWEDWGVP+-+/-
1AVO E23300618612
2OKO / Bies E2210121082
3Ritola E22101268-2
4Stadskanaal '74 E1310221216-4
5DWA / Argo E200000000
6Nic. / Alfa-college E31001035-2
7Zunobri E11001039-6

F-pupillen poule 015

TeamWEDWGVP+-+/-
1Roda '70 F111002514
2AVO F111002981
3WSS F12101219712
4Stadskanaal '74 F110101110
5Ritola F120111319-16
6Elko F100000000
7Nic. / Alfa-college F11001089-1