Standen

Overgangsklasse OK-001

Team G W G V P + +/-
Noordenveld 1 6 4 1 1 9 93 80 13
Drachten/Van der Wiel 1 6 3 1 2 7 93 98 -5
AVO 1 6 3 0 3 6 97 87 10
Quick ’21/Vlug & Vaardig (G) 1 6 1 0 5 2 85 103 -18

Reserve hoofdklasse RHK-01

Team G W G V P + +/-
Nic. 2 6 6 0 0 12 99 81 18
AVO 2 6 2 1 3 5 99 101 -2
De Wâlden 2 6 2 0 4 4 76 87 -11
DOS ’46/VDK Groep 3 6 1 1 4 3 90 95 -5

Reserve 2e klasse R2-06

Team G W G V P + +/-
AVO 3 6 6 0 0 12 118 60 58
Rood-Wit 2 6 4 0 2 8 78 74 4
HHV 2 6 2 0 4 4 61 67 -6
De Pein 2 6 0 0 6 0 53 109 -56

Reserve 3e klasse R3-04

Team G W G V P + +/-
AVO 4 6 4 1 1 9 57 49 8
DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK 2 6 4 1 1 9 72 56 16
De Parabool 4 6 2 0 4 4 62 72 -10
Elko 2 6 1 0 5 2 66 80 -14

Reserve 3e klasse R3-02

Team G W G V P + +/-
AVO 5 6 4 1 1 9 86 67 19
De Parabool 3 6 4 0 2 8 106 65 41
Hoogkerk/Schelwald Optiek 3 6 2 0 4 4 65 92 -27
KVW ’22 4 6 1 1 4 3 78 111 -33

A-jeugd hoofdklasse AHK-D001

Team G W G V P + +/-
LDODK/Rinsma Modeplein A1 6 5 1 0 11 81 63 18
DOS ’46/VDK Groep A1 6 4 0 2 8 94 76 18
CSL A1 6 2 0 4 4 87 101 -14
AVO A1 6 0 1 5 1 75 97 -22

B-jeugd hoofdklasse BHK-D001

Team G W G V P + +/-
Sparta (Zw) B1 6 5 0 1 10 65 59 6
Heerenveen B1 6 4 0 2 8 92 64 28
AVO B1 6 3 0 3 6 74 69 5
Mid-Fryslân/ReduRisk B1 6 0 0 6 0 44 83 -39

B-jeugd BK vj B-002

Team G W G V P + +/-
DWA/Argo B1 6 5 0 1 10 47 32 15
AVO B2 6 4 0 2 8 49 46 3
Oerterp B2 6 2 0 4 4 43 44 -1
Vitesse (Be) B1 6 1 0 5 2 38 55 -17

C-jeugd 2e klasse C2-001

Team G W G V P + +/-
AVO C1 6 6 0 0 12 66 22 44
Rood-Wit C1 6 3 1 2 7 37 49 -12
Reehorst ’45 C1 6 2 1 3 5 46 49 -3
KVZ C1 6 0 0 6 0 22 51 -29

C-jeugd BK vj C-003

Team G W G V P + +/-
Noordenveld C1 6 5 0 1 10 34 23 11
KVW ’22 C1 6 3 0 3 6 31 28 3
ROG C1 6 2 0 4 4 26 33 -7
AVO C2 6 2 0 4 4 13 20 -7

D-jeugd BK vj D-017

Team G W G V P + +/-
DOS ’46/VDK Groep D1 6 6 0 0 12 85 17 68
Noveas D1 6 2 1 3 5 43 47 -4
AVO D1 6 2 0 4 4 32 68 -36
ZKC ’19 D1 6 1 1 4 3 27 55 -28

D-jeugd BK vj D-002

Team G W G V P + +/-
AVO D2 6 6 0 0 12 60 16 44
Vitesse (Be) D1 6 4 0 2 8 48 22 26
Zunobri D1 6 1 1 4 3 29 62 -33
WSS D1 6 0 1 5 1 26 63 -37

E-jeugd BK vj E-024

Team G W G V P + +/-
DOS ’46/VDK Groep E1 6 5 0 1 10 63 55 8
AVO E1 6 4 0 2 8 47 41 6
Noveas E1 6 2 0 4 4 59 59 0
HHV E2 6 1 0 5 2 47 61 -14

E-jeugd BK vj E-001

Team G W G V P + +/-
AVO E2 6 5 0 1 10 53 30 23
Nic./Hoogkerk E1 6 3 0 3 6 61 55 6
Sparta (Ze) E1 6 2 0 4 4 38 49 -11
KVW ’22 E2 6 2 0 4 4 35 53 -18

E-jeugd BK vj E-003

Team G W G V P + +/-
SDO (S) E1 6 4 0 2 8 50 36 14
AVO E3 6 3 0 3 6 31 29 2
Noordenveld E1 6 3 0 3 6 50 53 -3
Ritola E1 6 2 0 4 4 34 47 -13

E-jeugd BK vj E-004

Team G W G V P + +/-
Korwi E1 6 6 0 0 12 76 23 53
AVO E4 6 2 1 3 5 28 33 -5
Stadskanaal ’74 E1 6 2 0 4 4 30 53 -23
WSS E1 6 1 1 4 3 27 52 -25

F-jeugd BK vj F-001

Team G W G V P + +/-
DOS ’46/VDK Groep F1 6 6 0 0 12 104 30 74
HHV F1 6 3 0 3 6 60 59 1
Ritola F1 6 2 0 4 4 42 61 -19
AVO F1 6 1 0 5 2 31 87 -56

F-jeugd BK vj F-002

Team G W G V P + +/-
Ritola F2 6 5 0 1 10 74 28 46
Nic./Hoogkerk F1 6 5 0 1 10 67 39 28
Korwi F1 6 1 0 5 2 23 54 -31
AVO F2 6 1 0 5 2 18 61 -43

Midweek veld vj MW-01

Team G W G V P + +/-
DTS (S)/Harkema MW2 6 6 0 0 12 91 74 17
AVO MW1 6 4 0 2 8 89 75 14
ROG/DWA/Argo MW2 6 1 0 5 2 71 85 -14
Nic./Hoogkerk MW1 6 1 0 5 2 73 90 -17